solaris preloader
cross out

O Nas

 

Nowoczesne, przytulne wnętrze

 
 

Na gości naszego ośrodka czekają modnie urządzone pokoje, które sprzyjają wypoczynkowi po pełnym emocji dniu spędzonym nad morzem. W ośrodku Solaris znajdziesz wszelkie udogodnienia, które uprzyjemnią wymarzony urlop nad Bałtykiem – w tym telewizję, śniadania wliczone w cenę pobytu oraz darmowe Wi-Fi. Większość pokoi wyposażona jest w balkon lub taras, z których rozciąga się widok na urokliwą okolicę.

300 metrów od plaży

Połączenie bliskości do plaży i spokojnej okolicy w jakiej usytuowany jest nasz ośrodek czyni go wyjątkowo atrakcyjnym dla potrzebujących wypoczynku turystów. W odległości 200 metrów od naszego Ośrodka znajduje się Kompleks Rekreacyjno - Sportowy

Blisko morza

Darmowe Wifi

Idealny nocleg

Świetna lokalizacja

Wśród zieleni

Pobierowo to nadmorska miejscowość turystyczna Gminy Rewal w woj. zachodniopomorskim, położona wśród zieleni i lasów sosnowych. Atrakcją tej miejscowości jest przede wszystkim szeroka, czysta i piaszczysta plaża oraz specyficzny mikroklimat. Leśne uliczki Pobierowa są idealnym miejscem pieszych i rowerowych wycieczek.
W sezonie letnim organizowane są tu również liczne imprezy propagujące aktywny wypoczynek. Każdy turysta znajdzie w tej uroczej miejscowości idealne warunki do wypoczynku.
Oferty specjalne Przygotowane specjalnie dla Ciebie
więcej

Aktywny pobyt

od 619

więcej

od 1610

powrót

Zarezerwuj teraz, z gwarancją ceny!

solaris preloader
Bezpieczny nocleg Covid free zone